Предмет: Физика,
автор: niksaxqw
злиток металу массою 130 грам при охолодженні від 70 до 15 градусів передав у навколишнє середовище 1.7 кДж теплоти, знайти питому теплоємність
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
Дано:
m=130г=0,13кг
∆t=70-15=55°C
Q=1,7кДж=1700Дж
с-?
Q=cm∆t=>
c=Q/(m∆t)=1700/(0,13*55)=238Дж/кг°С
1Manka1:
Ща что то решу
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Umida667
Предмет: Математика,
автор: d71996663
Предмет: Алгебра,
автор: nuasha26
Предмет: Английский язык,
автор: lordirom
Предмет: Русский язык,
автор: lebarov01