Предмет: Физика,
автор: andruskalanko
Срочно!! даю 100 баллов
Приложения:

donnydondonien:
Пожалуйста отметьте как лучший ответ
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1) а
2) б
3) б
4) а
5) n =900об/мин =900/60 об/сек = 15 об/сек.
w=2*pi*n = 2*pi*15 рад/сек = 30*pi рад/сек ~ 94,24778 рад/сек
v=w*r=30*pi*0,25 м/с= 7,5*pi м/с ~ 23,56194 м/с
6) геометрично це площа під графіком (трапеція):
((2+8)/2)*7= 35 м-відповідь
7) 18/1.5=12
12-швидкість човна проти течії за 1.5год
12+3=15
Власна швидкість човна 15км/год
15+3=18
18-швидкість човна у заоротній бік(за течією)
18/18=1
Час за який човен подолпє заоротній шлях = 1год
8) в закрепе
позначте як найкращу відповідь, будь ласка
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: denis2008sd
Предмет: География,
автор: alianasyzdykova1010
Предмет: Математика,
автор: himon42
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: yasukovichnikita