Предмет: Физика, автор: slava34566

Будь ласка напишіть дано та усі дії які виконуються
СРОЧНОООО даю 100 балів
На поверхні столу знаходиться провідник масою 18 г, паралельно поверхні створено однорідне магнітне поле з індукцією 50 мТл, що має напрямок як
показано на рисунку. Довжина провідника 20 см. Якої сили струм
треба пропустити по провіднику, щоб він почав підніматися над
поверхнею столу?

Приложения:

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
3

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m=18г=0,018кг

В=50мТл=0,05Тл

L=20см=0,2м

Знайти:

І-?

mg=BIL

I=(mg)/(BL)=18A

Похожие вопросы