Предмет: Физика,
автор: Shapik312
Скільки цеглин пішло на складання контейнеру із цеглин, що має розміри
0,9 м × 1,5 м × 1 м, якщо була використана цегла розміром 0,3 м × 0,15 м × 0,1 м.
РЕБЯТ СРОЧНО!!!
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
Об'єм контейнера:
0,9 м × 1,5 м × 1 м = 1,35 м³.
Об'єм однієї цеглини:
0,3 м × 0,15 м × 0,1 м = 0,0045 м³.
Тепер знайдемо кількість цеглин, поділивши об'єм контейнера на об'єм однієї цеглини:
1,35 м³ / 0,0045 м³/цегла = 300 цеглин.
Отже, для складання контейнера розміром 0,9 м × 1,5 м × 1 м було використано 300 цеглин.
держы только сделай лудший ответ
Объяснение:
Shapik312:
ДЯКУЮ!!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Mov0o
Предмет: Английский язык,
автор: viktoria90t
Предмет: Литература,
автор: oblocotuca
Предмет: Химия,
автор: UnicorN0708