Предмет: Экономика, автор: dimaberenok

Кредит розміром 3 млн. грн. надали під 14% річних. Термін кредитування 2 роки. Повернення кредиту кожен рік рівними частинами. Одноразова комісія 300 грн. за кожен платіж. Обчислити суму, яку повинен сплатити позичальник за період кредитування.

Ответы

Автор ответа: rretomson
0

Ответ:

Сума кредиту: 3 000 000 грн.

Річна ставка: 14%

Термін кредитування: 2 роки

Одноразова комісія за кожен платіж: 300 грн.

Кількість платежів протягом періоду кредитування: 2 (1 платіж на рік)

Розрахунок рівних платежів:

Сума основного боргу = сума кредиту / кількість платежів

Сума основного боргу = 3 000 000 грн. / 2 = 1 500 000 грн.

Розрахунок суми збільшення боргу через відсотки:

Сума відсотків = (сума кредиту * річна ставка) / кількість платежів

Сума відсотків = (3 000 000 грн. * 14%) / 2 = 210 000 грн.

Розрахунок суми одноразових комісій:

Сума комісій = 300 грн. * кількість платежів

Сума комісій = 300 грн. * 2 = 600 грн.

Загальна сума, яку повинен сплатити позичальник:

Сума повернення = сума основного боргу + сума відсотків + сума комісій

Сума повернення = 1 500 000 грн. + 210 000 грн. + 600 грн. = 1 710 600 грн.

Отже, позичальник повинен сплатити суму 1 710 600 грн. за період кредитування.


rretomson: сделай пожалуйста лучшим ответом
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: hekeoxo