Предмет: Химия,
автор: sonka11042011
Відносна атомна маса Оксигену становить 15,999.Обчисли абсолютну масу атома цього алімента.
СРОЧНО ,И РОЗВ'ЯЗОК
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
26,574*10-27 кг
Пояснення:
*абсолютна атомна маса = відносна атомна маса * 1,661 * 10-27 кг (атомна одиниця маси, постійна величина).
* відносна маса Оксигену M(О)=15,999 то
m(О)=M(О)*1,661*10-27=15,999*1,661*10-27=26,574*10-27 кг.
Відповідь: абсолютна маса оксигену дорівнює 26,574*10-27 кг
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: kurpanovaa413
Предмет: Математика,
автор: vovatit0123123
Предмет: Английский язык,
автор: eduardkarapetyan465
Предмет: Русский язык,
автор: alena32836
Предмет: Русский язык,
автор: tilloevamira