Предмет: Биология,
автор: anastasiya241208
Обчисліть та укажіть відсоток аденілових нуклеотидів у ділянці молекули ДНК, якщо гуанілові нуклеотиди становлять 21% від загальної кількості.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Для обчислення відсотка аденілових нуклеотидів у ділянці молекули ДНК, спочатку вам потрібно знати загальну кількість гуанілових нуклеотидів у цій ділянці. Давайте позначимо відсоток гуанілових нуклеотидів як G, і відсоток аденілових нуклеотидів як A.
За вами надано, що G (гуанілові нуклеотиди) становлять 21% від загальної кількості. Отже, G = 21%.
Також відомо, що сума відсотків всіх нуклеотидів у молекулі ДНК повинна дорівнювати 100%. Таким чином, ви можете знайти відсоток A (аденілових нуклеотидів) за допомогою наступного рівняння:
A + G = 100%
A + 21% = 100%
A = 100% - 21% = 79%
Отже, відсоток аденілових нуклеотидів (A) у ділянці молекули ДНК становить 79%.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: s26665820
Предмет: Математика,
автор: dzastincavkin
Предмет: Українська література,
автор: maria11kru
Предмет: История,
автор: fctvjbo
Предмет: Алгебра,
автор: romodindanol