Предмет: Физика,
автор: loneOptima
На поверхні столу знаходиться провідник масою 18 г, паралельно поверхні створено однорідне магнітне поле з індукцією 50 мТл, що має напрямок як показано на рисунку. Довжина провідника 20 см. Якої сили струм треба пропустити по провіднику, щоб він почав підніматися над поверхнею столу?
Представити повне розв’язання задачі за правилами оформлення задач з фізики в текстовому виді.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Провідник знаходиться в однорідному магнітному полі 50 мТл
Провідник має масу 18 г і довжину 20 см
Щоб провідник піднімався, магнітна сила, спрямована вгору, повинна врівноважити силу тяжіння, спрямовану вниз
Сила гравітації Fg = mg = (0,018 кг) (9,81 м/с^2) = 0,176 Н
Магнітна сила Fm = IlB
Встановлення Fm = Fg і розв’язання для струму I:
Fm = IlB
0,176 Н = (I)(0,2 м)(50 мТ)
I = 0,176 Н / (0,2 м * 50 мТ)
I = 1,76 А
Отже, сила струму, яку потрібно пропустити через провідник, щоб він піднявся, дорівнює 1,76 А.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: maltsevsaveliy2012
Предмет: Биология,
автор: Rotrex
Предмет: Английский язык,
автор: fedorchukzhannochka
Предмет: Алгебра,
автор: helenademi1258
Предмет: Другие предметы,
автор: esenalievasalima6