Предмет: Физика, автор: alinalimar3

При срібленні виробу за 4,5 години на катоді виділилося 10 г срібла. Визначити силу струму при срібленні

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
1

Объяснение:

Дано:

t=4,5год=16200с

m=10г=10000мг

k=1,12мг/Кл

I-?

m=kIt=>

I=m/(kt)=10000/(1,12*16200)=0,55A

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Mars1660