Предмет: Физика, автор: tyurefuu

1. Камінь вiльно падає без початкової швидкості в ущелину. Яка глибина ущелини, якщо камiнь торкнувся дна через 6,7 с після початку падіння?

Ответы

Автор ответа: wvaleriitimoshenko
0

Ответ:

Для знаходження глибини ущелини, в яку падає камінь, використовується формула для вільного падіння:

\[d = \frac{1}{2} g t^2\]

де:

- \(d\) - глибина ущелини (що ми шукаємо),

- \(g\) - прискорення вільного падіння (приблизно 9,81 м/с² на Землі),

- \(t\) - час падіння (6,7 секунд у вашому випадку).

Підставимо дані у формулу:

\[d = \frac{1}{2} \cdot 9.81 \, \text{м/с}^2 \cdot (6.7 \, \text{с})^2\]

Розрахунок:

\[d = \frac{1}{2} \cdot 9.81 \, \text{м/с}^2 \cdot 44.89 \, \text{с}^2\]

\[d = 220.59 \, \text{м}\]

Отже, глибина ущелини, в яку падає камінь, приблизно дорівнює 220.59 метрів.

Автор ответа: 1Manka1
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t=6,7c

g=10м/с²

Знайти:

h-?

h=(gt²)/2=(10*6,7²)/2=224,45м

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: blysikdiana3