Предмет: Химия,
автор: tomicek013
Обчислити масу солі і води, що потрібно для приготування: І: 70грозчину з w(солі)=25%
Ответы
Автор ответа:
1
Масова частина солі (маса солі):
Масова частина солі у розчині виражається у відсотках, тобто 25%. Це означає, що маса солі в розчині становитиме 25% від маси всього розчину.
Маса солі = (25/100) * 70 г = 17,5 г
Масова частина води (маса води):
Тепер маса води в розчині може бути знайдена як різниця між масою всього розчину і масою солі.
Маса води = 70 г - 17,5 г = 52,5 г
Отже, для приготування 70 г розчину з масовою часткою солі 25%, вам потрібно 17,5 г солі і 52,5 г води.
Масова частина солі у розчині виражається у відсотках, тобто 25%. Це означає, що маса солі в розчині становитиме 25% від маси всього розчину.
Маса солі = (25/100) * 70 г = 17,5 г
Масова частина води (маса води):
Тепер маса води в розчині може бути знайдена як різниця між масою всього розчину і масою солі.
Маса води = 70 г - 17,5 г = 52,5 г
Отже, для приготування 70 г розчину з масовою часткою солі 25%, вам потрібно 17,5 г солі і 52,5 г води.
tomicek013:
Обчислити масову частку розчину, якщо для його приготування взяли: 1. 15 грамів солі і 95 грамів води.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Экономика,
автор: griffincarbs0i
Предмет: Українська мова,
автор: zenas12decfe
Предмет: История,
автор: dkononova69
Предмет: Химия,
автор: inzukakenzebekova