Предмет: Химия, автор: Ritex

У 120 г розчину міститься 3 г глюкози. Визначте масову частку розчиненої речовини
З поясненням та по формулі

Ответы

Автор ответа: ngamora915
0

Відповідь:Масова частка розчиненої речовини (в даному випадку глюкози) у розчині може бути визначена за допомогою наступної формули:

Масова частка (%) = (маса розчиненої речовини / маса розчину) * 100%

Давайте підставимо дані:

Маса розчиненої речовини (глюкоза) = 3 г

Маса розчину = 120 г

Тепер можемо обчислити масову частку глюкози у розчині:

Масова частка (%) = (3 г / 120 г) * 100% = (1/40) * 100% = 2.5%

Отже, масова частка розчиненої глюкози у цьому розчині становить 2.5%.

Пояснення:ю

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: mrohach