Предмет: Физика, автор: jzpvzny8y6

Скільки одновалентного срібла виділиться на катоді за 5 год, якщо опір розчину між електродами становить 5,5 Ом, ЕРС джерела струму 6 В, а його внутрішній опір 0,5 Ом? Електрохімічний еквівалент срібла 1,12 мг/Кл

Ответы

Автор ответа: plus3809725276
15

За законом Ома для повного кола маємо:

I = U / (R + r) = 6 / (5,5 + 0,5) = 1 А.

За формулою Фарадея маємо:

m = k * I * t = 1,12 * 10⁻⁶ * 1 * 5 * 3600 = 0,02016 кг = 20,16 г.

Таким чином, на катоді за 5 год виділиться 20,16 г одновалентного срібла

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: popkabobra2768
Предмет: История, автор: armanpapoyan032
Предмет: Қазақ тiлi, автор: 07007078