Предмет: ОБЖ,
автор: mslidzona78
Як розвʼязати задачу.
Протягом життя хрущ літає близько 40 днів, проте в пошуках їжі комаха пролітає до 20км на добу. Обчисли. Яку відстань може пролетіти хрущ протягом життя? Яку відстань може пролітати хрущ за 1хв, якщо за необхідності він може розвивати швидкість до 3м/м?
Ответы
Автор ответа:
0
Щоб знайти загальну відстань, ми можемо помножити швидкість хруща (20 км/день) на кількість днів, протягом яких він живе (40 днів):
20 км/день * 40 днів = 800 км.
Отже, хрущ може пролетіти приблизно 800 кілометрів протягом свого життя.
Тепер, щоб обчислити відстань, яку хрущ може пролітати за 1 хвилину, якщо він може розвивати швидкість до 3 м/с, нам потрібно спершу перевести швидкість з метрів на секунду до кілометрів на годину.
3 м/с * 60 с * 60 хв = 10800 м/год.
Потім, ми можемо обчислити відстань, яку хрущ може пролетіти за 1 хвилину, якщо він рухається зі швидкістю 10800 м/год:
10800 м/год * 1/60 год = 180 м.
Тому хрущ може пролітати приблизно 180 метрів за 1 хвилину.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: ipad19374
Предмет: История,
автор: bliiiiiin0malin
Предмет: Алгебра,
автор: polinaboykolutsenko
Предмет: История,
автор: dosikla14
Предмет: История,
автор: jeonaleksandra2