Предмет: Химия,
автор: Milkkkkkaaaaaaaa
Обчисліть відносну густину амоніаку NH3 за воднем Н2.
Milkkkkkaaaaaaaa:
З дано
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
NH3
Найти: D - ?
Молярна маса амоніаку і водню:
M(NH3) = 14 + 3 * 1 = 17 г/моль
М(Н2) = 2 * 1 = 2 г/моль
D= M(NH3 )/M(H2) = 17/2 = 8,5
Похожие вопросы
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: madiyoroffzver
Предмет: Українська література,
автор: kurassonya85
Предмет: Математика,
автор: evmenovanatoliy1984
Предмет: География,
автор: Fukav
Предмет: Математика,
автор: Аноним