Предмет: Химия,
автор: darina6574
ТЕРМІНОВО!!
Хімія
Визначте масову частку кристалізаційної води у манган (2) сульфат гептагідраті.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
M(MnSO₄* 7H₂O) = 55 + 32 + 16 * 4 + 7 * (1 * 2 + 16) = 277 г/моль
M(H₂O) = 7 * (1 * 2 + 16) = 126 г/моль
w(H₂O) = M(H₂O)/M(FMnSO₄* 7H₂O) * 100% = 126/277 * 100% = 45,48%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: trosinau666
Предмет: Українська мова,
автор: dmitrenkoilona2012
Предмет: Українська мова,
автор: nemovaalena91
Предмет: Математика,
автор: zhumanayazhan123
Предмет: Информатика,
автор: Аноним