Предмет: Физика,
автор: mekemekkme
ДАЮ 20 БАЛЛОВ Визнач у скільки разів відрізняються швидкості руху точки на ободі колеса радіусом 20 см і точки що розташована на 5 см ближче до осі обертання
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
Відповідь: в 4 рази швидкість точки на ободі
більше точки швидкості на відстані 5 см
от оси вращения.
Объяснение:
Лінійна швидкість точки при повертаючому русі визначається за формулою: V=WR,: ш-углова швидкість, рад/с; Р-відстань від осі повороту до точки, м.
Швидкість точки на ободі колеса рівна: V1=wR1=0,2w M/C
Швидкість точки, яка розташована в 5
від осі вращения рівна:
V2=wR2=0,05ш м/с
У скільки разів швидкість на ободі більше швидкості в точці 5 см від осі повороту: V1/ V2=0,2w/0,05w=4
poberezhnakatya2010:
дякую
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: 2Fperfomance
Предмет: География,
автор: nikpoed2010
Предмет: Математика,
автор: lukpanayaulym12
Предмет: Английский язык,
автор: Decovi4School
Предмет: История,
автор: andry1512