Предмет: Физика,
автор: Аноним
До якої температури охолоне розжарена до
180°С чавунна пательня масою 800 г, якщо
вона виділила 64,8 к Дж теплоти?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Q=cm(t2-t1)=>t2-t1= Q/cm
t1=t2-Q/cm
C=540Дж/(кг*С⁰)
m=800гр= 0,8 кг
Q=64,8 кДж= 64800
t1= 64800/540*0,8= 30⁰C
Автор ответа:
3
Объяснение:
Дано:
m=800г=0,8кг
Q=64,8кДж=64800Дж
с=540Дж/кг°С
t2=180°C
t1-?
Q=cm(t2-t1)
t1=t2- Q/(cm)=180- 64800/(540*0,8)=30°C
1Manka1:
;)
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: vadzazi09
Предмет: География,
автор: vovik26091
Предмет: Математика,
автор: twixloveeeyou
Предмет: История,
автор: artykbaev87
Предмет: Английский язык,
автор: nomber05n