Предмет: Физика,
автор: najdadima190
on c 8. Яка індукцiя магнітного поля, якщо на провідник із довжиною активної частини 5 см діє сила 50 мн? Сила струму в провіднику 25 A. в 40 мТл Б 20 мТл В 30 мТл Г 50 мТл
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
Дано:
L=5см=0,05м
F=50мН=0,05Н
І=25А
F=BIL=>
B=F/(IL)=0,05/(25*0,05)=0,04Тл=40мТл
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: tihonenkomargo10
Предмет: Математика,
автор: olgahanas70
Предмет: Информатика,
автор: Vgryb
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: kuantaiaruna463