Предмет: Химия, автор: Violetta856

Для нейтралізації нітратної кислоти використали розчин калій гідроксиду масою 300 г / масовою часткою 0,14. Обчисли масу солі (г), яка утворилася в результаті реакції
1) 91
2) 75,8
3) 83,4
4) 98,5

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
0

Відповідь:

HNO3+KOH=KNO3+H2O

m(KOH)=300*0,14=42г

M(KOH)=56г/мол

M(KNO3)=101г/моль

n(KNO3)=42/56=0,75моль

n(KOH):n(KNO3)=1:1

n(KNO3)=0,75моль

m(KNO3)=101*0,75=75,6г

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: belousovatanya89