Предмет: Биология, автор: gogolmogol531

Фрагмент молекули ДНК містить 650 тимідилових нуклеотидів (33 % загальної кількості). Визначте кількість у даному фрагменті аденілових, гуанілових і цитиділових нуклеотидів.

Ответы

Автор ответа: rhfcfdtw
0

Відповідь:

За правилами Чаргаффа:

Кількість аденілових нуклеотидів завжди дорівнює кількості тимідилових, а кількість гуанілових дорівнює кількості цитидилових, тобто пА = пТ,пЦ = пГ.

Сума аденілових і гуанілових нуклеотидів дорівнює сумі тимідилових і цитидилових нуклеотидів: (пА + пГ) = (пТ + пЦ), п – кількість нуклеотидів.

Тоді маємо:

А+Г=Т+Ц

Т=А, то их по 650 штук.

Г=Ц

А+Г=50%

Тоді  Г=50-33=17%

650-33 %

Х   - 17%

Х=334,8 =335 нуклеотидов Г=Ц

Всего нуклеотидов=650+650+335+335=  1970  

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: veronikavorovskaa5
Предмет: Кыргыз тили, автор: kadyrbekovdaniel38
Предмет: Информатика, автор: Aiviavh