Предмет: Другие предметы, автор: dalilaniosion

Визначте, якою є ціна зошита якщо, максимізуючи загальну корисність, споживач одержує 70 ютилей від останнього придбаного зошита і 25 ютилей додаткової корисності від останньої придбаної обкладинки, витрачаючи при цьому 49 грн. Ціна обкладинок 0,5 грн./шт.:
Виберіть відповідь:
а)1,4 грн/шт
б)1,2 грн/шт
в)1,5 грн/шт​

Ответы

Автор ответа: supermegamozg20
0
Для вирішення цього завдання вам потрібно врахувати максимізацію корисності та витрати споживача на зошит та обкладинки.

Загальна корисність (У) включає корисність від зошитів (U_з) та обкладинок (U_об):

У = U_з + U_об

Ви вже знаєте, що споживач отримує 70 ютилей від останнього зошита та 25 ютилей від останньої обкладинки. Також вам дано, що ціна обкладинок 0,5 грн./шт.

Витрати на зошити та обкладинки:

49 грн = ціна_зошита + ціна_обкладинки

Ціна_обкладинки = 0,5 грн./шт.

Отже, ціна зошита (ціна_зошита) = 49 грн - 0,5 грн = 48,5 грн.

Тепер можна обчислити ціну зошита як загальну корисність (У) на кожний зошит:

ціна_зошита = U_з / кількість_зошитів

70 ютилей = U_з / 1 зошит

U_з = 70 ютилей

ціна_зошита = 70 ютилей / 48,5 грн.

Отже, ціна зошита близька до 1,44 грн/шт, але найближча до цих варіантів відповідей - а) 1,4 грн/шт.

dalilaniosion: це с GPT чату?
supermegamozg20: Нет
supermegamozg20: С телеграм бота
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: nikonson2000n
Предмет: Химия, автор: tahmezovabas