Предмет: Информатика, автор: nika47110

4530000 біт знайти в мігабайтах срочноооооо​

Ответы

Автор ответа: Zlkl13
1

Ответ:

0,54 Мбайт

Объяснение:

4530000 бит=4530000÷8=566250 байт

566250 байт=566250÷1024=552,978515625 Кбайт

552,978515625 Кбайт=552,978515625÷1024=0,5400180816650390625 Мбайт≈0,54 Мбайт

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: Аноним
1. Опрацюйте уривки із історичних документів та виконайте до них завдання ( письмово).

Документ №1. Із листа єпископа Шартрського герцогу Аквітанії про взаємні обов’язки васала й сеньйора.
Хто дає присягу у вірності своєму сеньйору, завжди має пам’ятати про шість таких (обов’язків): не завдавати шкоди тілу сеньйора, не видавати його таємниць і не знищувати його укріплень… не перешкоджати праву суду і всьому іншому, що торкається його становища і прав… не завдавати шкоди його володінням, не перешкоджати йому досягати того, що він легко може отримати, а також не робити для нього неможливим те, що насправді можливе. Якщо вірний (васал) утримається від цієї шкоди, як цього вимагає справедливість, то і (тоді) не заслуговує феода, тому що недостатньо не чинити поганого, необхідно робити добре. Окрім цього, щоб, виконуючи згадані шість (обов’язків), радив і допомагав своєму сеньйору без обману, якщо хоче бути нагороджений феодом, а також завжди був вірний своїй присязі. І сеньйор в усьому має чинити так само щодо свого вірного (васала).
1. Які шість обов’язків васала щодо свого сеньйора наводить автор джерела?
2. Що необхідно було для того, щоб васал отримав феод від свого сеньйора?

Документ №2. Із твору Цезаря Гейстербахського «Діалог про дива» (XIII ст.)
Жив у Саксонії рицар на ім’я Лудолф. Це був справжній тиран. Одного разу він скакав дорогою верхи, одягнений у нове пурпурне вбрання, і зустрів селянина, що їхав у своєму візку. Багнюка, яка бризнула з-під коліс його візка, забруднила одяг Рудольфа, і тоді цей сповнений пихи рицар обурено вихопив меч і відрубав селянину ногу.
1. Яку інформацію про становище рицарів у середньовічній Західній Європі можна отримати із джерела?

Документ №3. Зі статуту Святого Бенедикта про чернече життя.
…Особливо рішуче необхідно викорінювати з монастиря прагнення власності, щоб ніхто не мав права нічого дати або взяти, не мав нічого власного — речей, книжок, дошок, грифелів, абсолютно нічого: тому що ніхто з братів уже не має у своїй власності ані свого тіла, ані своєї волі.
Вважаю, що достатньо буде пропонувати дві страви на всіх трапезах, а якщо вдасться здобути фрукти або овочі, то давати їх як третю страву. Від м’яса тварин усі мають утримуватися, окрім хворих.
Монастир необхідно організувати, щоб усе необхідне — вода, млин, сад, пекарня, різноманітні майстерні — були на монастирській території, щоб ченці не мали необхідності виходити за його стіни, тому що це не дуже корисно для їх душ…
1. Яких правил, відповідно до джерела, мали дотримуватися середньовічні ченці в Західній Європі?

Документ №4. Із праці французького юриста Бомануара «Звичаї Бовезі».
про становище залежних селян (XIII ст.)
…Існує багато станів особистої залежності. Адже чимало із залежних (селян) настільки підпорядковані своєму сеньйору, що останній може розпоряджатися всім їхнім майном, має над ними право на життя і смерть, може тримати їх в ув’язненні за своїм бажанням — винуватих або невинуватих — і нікому за це не відповідають, хіба що одному Богу. З іншими обходяться більш людяно, адже за їх життя сеньйори не можуть від них нічого вимагати… окрім їхніх життів, рент і повинностей… і коли вони помирають або одружуються на вільних жінках, усе їх майно… переходить до сеньйорів… Якщо (залежний селянин) помирає, у нього немає спадкоємця, окрім сеньйора, і діти залежного селянина нічого не отримують, якщо не заплатять викуп сеньйору.
1. За наведеною інформацією визначте особливості правового становища залежних селян у середньовічній Західній Європі.

Документ №5. Зі статуту про жебраків міста Нюрнберга (XV ст.)
…Наші лани з ради встановлюють, що жоден бюргер або бюргериня, гість або гостя не мають права просити милостиню в Нюренберзі вдень або вночі, якщо вони не отримали дозвіл на це шановної ради. Ті, хто отримав на це дозвіл, можуть жебракувати за умови, що вони відкрито носять (на одязі) знак, який буде їм надано. Того, хто буде робити це без дозволу або без знаку, буде вигнано з Нюрнберга на цілий рік, він буде позбавлений права наблизитися до міста на відстань однієї мілі…
1. У середньовічних містах була величезна кількість жебраків. Просили милостиню не лише ті, кому не було на що жити, а й ті, кому це заняття подобалося. Із якою метою, на вашу думку, міська рада Нюрнберга запровадила наведене обмеження?
Предмет: Математика, автор: Аноним
Предмет: Геометрия, автор: Аноним