Предмет: Физика,
автор: arinaxxxplk
Латунний брусок масою 35 г нагрілася на 15 градусів . Яка кількість теплоти передана бруску?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
197,925Дж
Объяснение:
с = 377дж/(кг*С)
Q = cmΔt
Q = 377 * 0,035 * 15 = 197,925Дж
arinaxxxplk:
дружок,як писати це з формулою ?
Не треба так розмовляти будь ласка, у пояснені до відповіді наведена формула
сорян
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: vladiv116
Предмет: Математика,
автор: sajmuratova
Предмет: Химия,
автор: iamishamorozov2
Предмет: История,
автор: Владик221104