Предмет: Физика,
автор: bajracnyjzahar
Яка питома теплоємність речовини і що це за речовина,якщо для нагрівання 2кг її на 14ᵒС потрібно 3,92кДж тепла? Тільки пишіть: дано, розв'язання, відповідь
Ответы
Автор ответа:
3
Объяснение:
Дано:
m=2кг
∆t=14°C
Q=3,92кДж=3920Дж
Знайти:
с-?
Розв'язання:
Q=cm∆t=>
c=Q/(m∆t)=3920/(2*14)=140Дж/кг°С
bajracnyjzahar:
дякую
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: zeksembajmalika
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: 788hkwk8p9
Предмет: История,
автор: sofiia21521
Предмет: Математика,
автор: bitsmaksimka