Предмет: Физика, автор: lavreniukvadim

У холодну воду масою 1,5 кг і температурою 20°С, вливають окроп. Яка була маса окропу, якщо температура отриманої суміші 25°С? (Відповідь вписати в грамах і тільки числове значення)​

Ответы

Автор ответа: sahanadein237
1

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі використаємо формулу для теплового балансу:

м1 * c1 * ΔT1 = м2 * c2 * ΔT2

Де:

м1 - маса холодної води

c1 - специфічна теплоємність води

ΔT1 - зміна температури холодної води

м2 - маса окропу

c2 - специфічна теплоємність окропу

ΔT2 - зміна температури суміші

Так як маса холодної води 1,5 кг і температура змінилася на 5°С, тоді:

м1 = 1,5 кг

ΔT1 = 5°С

Замінюємо ці значення у формулу:

1,5 * c1 * 5 = м2 * c2 * 5

Так як temperature unit у формулі відноситься до кельвінів, то знайдемо значення в кельвінах:

20°C + 273.15 = 293.15 К

25°C + 273.15 = 298.15 К

Так як температура отриманої суміші стала 25°С, то

ΔT2 = 25 - 20 = 5°С

Отже, формула стає:

1,5 * c1 * (25 - 20) = м2 * c2 * (25 - 20)

1,5 * c1 * 5 = м2 * c2 * 5

Відсутні конкретні значення для специфічної теплоємності води та окропу, тому на цьому етапі не можуть бути проведені числові обчислення.

Объяснение:

отметь КАК ЛУТШИЙ ОТВЕТ ПОЖАЛУСТА!!!

Автор ответа: marianofunpay
1

Ответ:Q = mcΔT

де Q - тепло, m - маса, c - специфічна теплоємність речовини і ΔT - зміна температури.

Спершу обчислимо тепло, яке потрібно додати до холодної води:

Q1 = m1c1ΔT1

Q1 = 1.5 кг * 4.18 Дж/(г·°C) * (25°C - 20°C)

Q1 = 31.5 Дж

Далі, обчислимо тепло, яке потрібно видалити з окропу:

Q2 = m2c2ΔT2

Q2 = m2 * 2.09 Дж/(г·°C) * (25°C - 0°C)

Q2 = 52.25m2 Дж

Закон збереження енергії говорить нам, що сума тепла, яке ми додаємо до води та тепла, яке видаляємо з окропу, дорівнює нулю:

Q1 + (-Q2) = 0

31.5 Дж + (-52.25m2 Дж) = 0

Тепер ми можемо розв'язати це рівняння для m2 (маса окропу):

-52.25m2 = -31.5 Дж

m2 = 31.5 Дж / 52.25 Дж/г

m2 ≈ 0.6 грама

Отже, маса окропу була близько 0.6 грама.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: alisanurlanbekkyzy