Предмет: Химия,
автор: nataliamakuh28
У 540 г води при температурі 15 градусів сельсія розчинено 60 грамів солі.Яка розчинність цвєї солі при даній температурі?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:Розчинність солі в даному випадку виражається у грамах солі на 100 г води (г/100 г води). Для обчислення розчинності при 15 градусах Цельсія можна використовувати наступну формулу:
Розчинність (г/100 г води) = (маса солі / маса води) * 100%.
Маса солі = 60 г.
Маса води = 540 г.
Тепер підставимо ці значення у формулу:
Розчинність (г/100 г води) = (60 г / 540 г) * 100% = (1/9) * 100% = 11.11%.
Отже, розчинність цієї солі при температурі 15 градусів Цельсія становить приблизно 11.11 г/100 г води.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: pupsik934
Предмет: Английский язык,
автор: darinastebluk
Предмет: Литература,
автор: anastasiagerasymcuk
Предмет: Физика,
автор: Lokpak
Предмет: Алгебра,
автор: kingislam02117