Предмет: Химия,
автор: qsanitttta
До розчину масою 95 г із масовою часткою магній хлориду 0,1 долили розчин натрій гідроксиду до повної взаємодії.
Обчисліть масу утвореного магній гідроксиду.
дуже срочно!!! з розвʼязанням
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Mg(OH)2: Маса магнію (Mg) = 24.31 г/моль, Маса кожного гідроксильного іону (OH) = 16.00 г/моль.
Загальна маса Mg(OH)2 = 24.31 г/моль + 2 * 16.00 г/моль = 56.31 г/моль.
Тепер, ми можемо обчислити масу утвореного Mg(OH)2:
Маса Mg(OH)2 = 0.51 моль * 56.31 г/моль ≈ 28.74 г.
Отже, маса утвореного магній гідроксиду становить приблизно 28.74 г.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: novacovskaya1963
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: Whell
Предмет: Литература,
автор: hordaks
Предмет: Алгебра,
автор: ddiannkka