Предмет: Химия,
автор: vedmedmykhailo
До 200 г розчину з масовою часкою калій гідроксиду 10% додали ортофосфатної кислоти у достатній кількості. Знайти масу солі що утворилася.
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-нКОН) = 200 г
w(КОН) = 10% = 0,1
Найти: m( K3PO4) - ?
Знайдемо масу КОН в розчині:
m(КОН) = m(р-нКОН) * w(КОН) = 200 * 0,1 = 20 г
Складемо РХР:
20 г хг
3 KOH + H3PO4 → K3PO4 + 3 H2O
n = 3 моль n = 1 моль
M = 56 г/моль М = 212 г/моль
m = 168 г m = 212 г
m( K3PO4) = 20 * 212 : 168 = 25,2 г
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: temasikyuzefovik
Предмет: История,
автор: dlaigrigrovoj96
Предмет: Алгебра,
автор: Sinostle
Предмет: Русский язык,
автор: pomogiteaaaaa92