Предмет: Физика,
автор: andrey710968
На провідник довжиною l , сила струму в якому I магнітне поле діє з силою F. Вектор індукції магнітного поля B перпендикулярний до провідника. Обчисліть значення величини, позначеної зірочкою (*).
l = 6 см
I = 4 А
B = 0.5 Тл
F = *
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 0,12Н
Объяснение:
Дано:
l = 6 см = 0,06м
I = 4 А
B = 0.5 Тл
α = 90°
---------------
F - ?
F=I*B*l*sinα, где:
F-cила, действующая на проводник;
I-сила тока в проводнике;
l-длина проводника;
α-угол между направлением тока и вектором магнитной индукции.
F=I*B*l*sinα=4*0,5*0,06*1=0,12Н
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: lisanaaar12345lili
Предмет: Математика,
автор: igordudinec863
Предмет: Математика,
автор: Dasha24668747
Предмет: Литература,
автор: annivancenkio
Предмет: Английский язык,
автор: egorpomidorgurkin439