складіть перелік інформації розповсюдження якої на ваш погляд може загрожувати національній безпеці України під час введеного правового режиму воєнного стану яка відповідальність наступає за це
Ответы
Ответ:
Мы только что обновили Bard. Смотреть новости
Conversation with Bard
Фото профиля
складіть перелік інформації розповсюдження якої на ваш погляд може загрожувати національній безпеці України під час введеного правового режиму воєнного стану яка відповідальність наступає за це
На мою думку, до інформації, розповсюдження якої може загрожувати національній безпеці України під час введеного правового режиму воєнного стану, можна віднести:
Інформацію про переміщення, рух або розташування Збройних Сил України, інших військових формувань України, міжнародної військової допомоги в Україну, якщо така інформація не розміщувалась у відкритому доступі Генеральним штабом ЗСУ або без отримання письмового дозволу на її розповсюдження.
Інформацію про дії Збройних Сил України, інших військових формувань України, органів державної влади, місцевого самоврядування, інших суб'єктів забезпечення національної безпеки України, якщо така інформація може бути використана ворогом для шкоди інтересам України.
Інформацію про постачання зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, якщо така інформація може бути використана ворогом для шкоди інтересам України.
Інформацію про особливості роботи критичної інфраструктури України, яка може бути використана ворогом для її пошкодження або знищення.
Інформацію про плани та заходи, спрямовані на захист України від агресії, якщо така інформація може бути використана ворогом для їх нейтралізації.
Інформацію, яка може призвести до паніки, дестабілізації ситуації в Україні або підриву довіри до органів державної влади.
За розповсюдження інформації, яка загрожує національній безпеці України, передбачена кримінальна відповідальність, яка може полягати в:
Позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.
Позбавлення волі на строк від 8 до 12 років, якщо діяння було вчинене з корисливих міркувань або ж за попередньою змовою чи з метою надання такої інформації країні-агресору.
Важливо пам'ятати, що в умовах воєнного стану інформація є потужною зброєю, яка може бути використана як на користь, так і на шкоду Україні. Тому необхідно бути відповідальними у поширенні інформації та уважно ставитися до її джерела.
Ось кілька порад, як уникнути поширення інформації, яка може загрожувати національній безпеці України:
Не поширюйте інформацію про переміщення, рух або розташування Збройних Сил України, інших військових формувань України, міжнародної військової допомоги в Україну.
Не поширюйте інформацію про дії Збройних Сил України, інших військових формувань України, органів державної влади, місцевого самоврядування, інших суб'єктів забезпечення національної безпеки України.
Не поширюйте інформацію про постачання зброї, озброєння та бойових припасів в Україну.
Не поширюйте інформацію про особливості роботи критичної інфраструктури України.
Не поширюйте інформацію про плани та заходи, спрямовані на захист України від агресії.
Не поширюйте інформацію, яка може призвести до паніки, дестабілізації ситуації в Україні або підриву довіри до органів державної влади.
Якщо ви не впевнені, чи можна поширювати певну інформацію, краще не поширювати її взагалі.