Предмет: Физика, автор: zalomikhinivan

якщо для нагрівання 3 л речовини на 30°c потрібно 170 кдж теплоти, чому буде дорівнювати питомо теплоємність речовини.Густине речовини 1500 кг /м3
НАДО СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛОВ

Ответы

Автор ответа: alinaradko053
1

Ответ:

Для визначення питомої теплоємності речовини необхідно знати об'єм масу і теплоту, що нагрівається.

Маса речовини:

маса = густина * об'єм

маса = 1500 кг / м^3 * 3 л = 4.5 кг

Питома теплоємність визначається як кількість теплоти, потрібна для нагрівання одиниці маси речовини на одиницю температурного різниці.

питома теплоємність = теплота / (маса * температурна різниця)

В нашому випадку:

питома теплоємність = 170 кДж / (4.5 кг * 30 °C) = 1.19 кДж / (кг * °C)

Отже, питома теплоємність речовини дорівнює 1.19 кДж / (кг * °C).

Автор ответа: 1Manka1
3

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V=3л=0,003м³

∆t=30°C

Q=170кДж=170000Дж

р=1500кг/м³

Знайти:

с-?

m=pV=1500*0,003=4,5кг

Q=cm∆t=>c=Q/(m∆t)=170000/(4,5*30)=1259,3Дж/кг°С

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: litvinenkou029
Предмет: Русский язык, автор: mcomp6426