«Будь-який обмін між розвиненими та економічно відсталими країнами приносить вигоди тільки економічно відсталим країнам, тому такий обмін для розвинених країн є благодійним».
Ответы
Ответ:
Цей вислів демонструє погляд на торгівлю між розвиненими і розвиваючимися країнами, що базується на теорії справжніх переваг в економіці, яку вперше сформулював економіст Девід Рікардо. Відповідно до цієї теорії кожна країна має свої конкурентні переваги, наприклад, високий рівень технологічного розвитку, спеціалізацію у виробництві певних товарів або доступ до природних ресурсів.
Розвинені країни, відповідно до цієї теорії, можуть зосередитися на виробництві товарів і послуг, у яких вони мають конкурентні переваги та які можуть бути ефективно експортовані. Водночас, що розвиваються країни можуть спеціалізуватися на виробництві товарів, в яких вони мають свої переваги, і завдяки цьому обмінюватися з розвиненими країнами.
З цієї точки зору обмін приносити вигоди обом сторонам. Розвинені країни можуть отримати доступ до дешевої робочої сили і сировини, а також розширити свій ринок збуту. Розвиваючі країни, з іншого боку, можуть отримувати інвестиції, нові технології та можливість вивозити свою продукцію на світові ринки.
Таким чином, обмін між країнами може сприяти економічному зростанню і розвитку обох сторін, якщо він розвиває взаємовигідні умови і враховує специфіку кожної з країн, дотримуючись принципів справедливої торгівлі.
Объяснение: