Предмет: Химия,
автор: Kuruli
Пожалуйста помогите, срочно!!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
w(C) = 4/5 або 0,8
w(H) = 1/5 або 0,2
V(CxHy) = 1 л
m(CxHy) = 1,34г.
Найти: CxHy - ?
Знайдемо кількість речовини невідомого вуглеводню:
n(CxHy) = V(CxHy)/Vm = 1/22,4 = 0,0446моль
Обчислимо молярну масу вуглеводню:
M(CxHy) = m(CxHy)/n(CxHy) = 1,34/0,0446 = 30 г/моль
Маса 1 моль вуглеводню дорівнює 30 г. Обчислимо масу вуглецю і гідрогену, що міститься в 1 моль вуглеводню:
m(C) = w(C) * M(CxHy) = 0,8 * 30 = 24 г
m(Н) = w(Н) * M(CxHy) = 0,2 * 30 = 6 г
Молярна маса вуглецю дорівнює 12, а водню 1, тобто в 1 моль вуглеводню
n(C) = m(C)/М(С) = 24/12 = 2 моль
n(Н) = m(Н)/М(Н) = 6/1 = 6 моль
n(C) : n(Н) = 2 : 6
Формула вуглеводню C2H6 - етан
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: misaolijnik11
Предмет: Українська мова,
автор: ilasalyk099
Предмет: Английский язык,
автор: anastasiaeefe
Предмет: Математика,
автор: apak95547
Предмет: Математика,
автор: lebedevarita2008