Предмет: Химия,
автор: mashapvp
У 1440 г води розчинили
60 г солі. Визначити масову частку солі в розчині. (4%).
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Для обчислення масової частки солі в розчині, вам потрібно поділити масу солі на загальну масу розчину і перемножити результат на 100%.
Маса солі = 60 г.
Загальна маса розчину = маса води + маса солі = 1440 г + 60 г = 1500 г.
Тепер обчислімо масову частку солі в розчині:
Масова частка (в %) = (маса солі / загальна маса розчину) * 100% = (60 г / 1500 г) * 100% = 4%.
Отже, масова частка солі в розчині становить 4%. Ваш розрахунок є правильним.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: MashaLof
Предмет: Українська мова,
автор: m0lixx
Предмет: Физика,
автор: aurilaum
Предмет: Алгебра,
автор: yf20
Предмет: Математика,
автор: srauans