Предмет: Химия,
автор: minikslyh
Вивести формулу органічної речовини, якщо відомі масові частки елементів,
що складають цю молекулу: ω (С) =29,3%, ω(Н) = 5,7%, ω (Вr)=65%. Відносна
густина пари речовини за повітрям дорівнює 4,24.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
D(повітря) = 4,24
ω(C) = 29,3% або 0,293
ω(H) = 5,7% або 0,057
ω(Вr)= 65% або 0,65
Знайти: СхНу - ?
M(CxHy) = D(повітря) * M(повітря) = 4,244 * 29 = 123 г/моль
n(C) = ω(C) * Mr(CxHy)) / Ar(C) = (0,293 * 123)/12 = 3 моль
n(H) = ω(H) * Mr(CxHy)) / Ar(H) = (0,057 * 123)/1 = 7 моль
n(Вr) = ω(Вr) * Mr(CxHy)) / Ar(Вr) = (0,65 * 123)/80 = 1 моль
n(C) : n(H) : n(Вr) = 3 : 7 : 1
Формула вуглеводню: С3Н7Вr - бромопропан
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: piskovskaaalena
Предмет: Русский язык,
автор: alimovaluiza3369
Предмет: Математика,
автор: kiriswqr008777
Предмет: Українська мова,
автор: 26262662
Предмет: Математика,
автор: aruzhanmedey