Записати цитати, розставляючи розділові знаки.
1. Відомий український педагог Василь Сухомлинський сказав Щоб любити — треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжно величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити.
2. Народна мудрість стверджує, що насильно милим не станеш.
3. В. Сосюра говорив про рідний край Як не любить той край, що дав тобі і силу, і гострий зір очей, і розум молодий, і далі, що тобі красу свою одкрили, і моря голубий, розгаданий прибій.
4. Людину прикрашають чарівність і розум, а душевний спокій і внутрішня
гармонія осяває її риси стверджувала Ольга Корніяка.
5. О. Гончар говорив, що мова — це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще.
6. Нещасна, неправдива людина, що добровільно й легко зрікається рідної мови; щаслива, праведна людина, що в радості й горі будує слово своєї землі писав Борис Харчук.
Ответы
Ответ:
1. Відомий український педагог Василь Сухомлинський сказав: "Щоб любити — треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжно величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити."
2. Народна мудрість стверджує, що насильно милим не станеш.
3. В. Сосюра говорив про рідний край: "Як не любить той край, що дав тобі і силу, і гострий зір очей, і розум молодий, і далі, що тобі красу свою одкрили, і моря голубий, розгаданий прибій."
4. Людину прикрашають чарівність і розум, а душевний спокій і внутрішня гармонія осяває її риси, стверджувала Ольга Корніяка.
5. О. Гончар говорив, що мова — це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще.
6. Нещасна, неправдива людина, що добровільно й легко зрікається рідної мови; щаслива, праведна людина, що в радості й горі будує слово своєї землі, писав Борис Харчук.
Ответ:
1. Відомий український педагог Василь Сухомлинський сказав: щоб любити - треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжно величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити.
2. Народна мудрість стверджує, що насильно милим не станеш.
3. В. Сосюра говорив про рідний край: як не любить той край, що дав тобі і силу, і гострий зір очей, і розум молодий, і далі, що тобі красу свою одкрили, і моря голубий, розгаданий прибій.
4. "Людину прикрашають чарівність і розум, а душевний спокій і внутрішня гармоній осяває її риси" - стверджувала Ольга Корніяка.
5. О. Гончар говорив, що мова - це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще.
6. "Нещасна, неправдива людина, що добровільно й легко зрікається рідної мови; щаслива, праведна людина, що в радості й горі будує слово своєї землі" - писав Борис Харчук.
Объяснение:
https://znanija.com/task/53524343?utm_source=android&utm_medium=share&utm_campaign=question