Предмет: Химия,
автор: SirSolomon
Розрахуйте масу води(об'єм) та масу солі для виготовлення розчину в 9% та масою в 1кг
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-н) = 1 кг = 1000 г
w(солі) = 9% або 0,09
Найти: m(солі) - ? m(Н₂O) - ? V(Н₂O) - ?
Знайдемо масу солі в розчині:
m(солі) = m(р-н) * w (солі) = 1000 * 0,09 = 90 г
m(Н₂O) = m(р-н) - m(солі) = 1000 - 90 = 910 г
р(Н₂O) = 1 г/мл
V(Н₂O) = m(Н₂O)/р(Н₂O) = 910/1 = 910 мг
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: netflixhgy69
Предмет: Українська мова,
автор: sasharachek123
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: alimovatolstikh
Предмет: Английский язык,
автор: mkarka0808
Предмет: Русский язык,
автор: ArthurSob