Предмет: Литература, автор: idinaxyu21

6. Установіть вiдповiднiсть між цитатою i назвою твору. А «Зажурилась Україна, Б > 2 «Де ти, милий, чорнобривий, Де ти? Озовися! Як без тебе я горюю, Прийди подивися!>> 3 > 4 .Ой прийдеться Кармалюку Марне пропадати, Бо немає пристанища, caol xamu»​

Ответы

Автор ответа: mrsemenx
1

Ответ:

1. "Зажурилась Україна" - 4

2. "Де ти, милий, чорнобривий" - 3

3. "Як без тебе я горюю" - 2

4. "Ой прийдеться Кармалюку" - 1

Автор ответа: boberchik2811
1
Цитата «Зажурилась Україна, / Сидить, плаче сама» є однією з найвідоміших поезій Івана Франка «Іван Вишенський». У ній поет висловлює свій біль і смуток за долю України, яка страждає від польського панування.
Цитата «Де ти, милий, чорнобривий, / Де ти? Озовися! / Як без тебе я горюю, / Прийди подивися!» є початком відомої поеми Ліни Костенко «Маруся Чурай». У ній головна героїня сумує за своїм коханим, який пішов на війну.
Цитата «Ой не ходи, Грицю, та й на вечорниці, / Бо там дівки дівками, / А ти парубок парубоком» є початком народної пісні «Ой не ходи, Грицю, та й на вечорниці». У ній молода дівчина відмовляє своєму коханому в зустрічі, бо не хоче, щоб він знав, що вона вже заручена.
Цитата «Ой прийдеться Кармалюку / Марне пропадати, / Бо немає пристанища, / Вже тая хата зруйнована» є початком поеми Тараса Шевченка «Тополя». У ній розповідається про бідного селянина Кармалюка, який змушений був піти в розбій через жорстокість панів.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: romanuktiktok04
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО НУЖНО ОТДАЮ ВСЁ БАЛЫ ПЖПЖПЖ ПЖПЖПЖПЖ

1. Простий підмет ужито в реченні. А Три тополі в орнім полі посадили школярі (А. Малишко). Б У травах коник, як зелений гном, на скрипку грає (М.Рильський). В Летить до вирію, до теплої мети гусей згуртованих черга широкрила (М.Рильський). Г Ми з тобою йдемо стежкою в саду (М. Рильський). 2. Складений дієслівний присудок ужито в реченні. А Осінь сідає від спраги великої коси змочити та випити кухоль води (А.Малишко). 6 Мати їм дає вечеряти борщ і кашу в казані (А. Малишко). В Г Епоху з нас кожен має право обирати (М.Рильський). Всяк свого 6 берега й держався (Л. Глібов). 3. Вкажіть речення, у якому підмет виражений субстантивованим іменником. А. В саду на алеї ішла кароока, ішла чорнобрива (А. Малишко). Б У цій любові щось було священне (Л.Костенко). В Нарешті провезли пальне (О. Гончар). Г Сьогодні я такий щасливий (О. Гончар). 4. Вкажіть речення з узгодженим означенням. А Дороги розмиті, і чується крик журавлів (Л.Костенко). 6 Я, зима, не сива, я, зима, красива (В. Василашко). В Тихі, ніжні зорі спадали з неба (Леся Українка). Г Тривога прадіда мені заснути не дає (Л. Талалай).
Предмет: Қазақ тiлi, автор: husezabdurahman
thing
5. Шағын мәтіндердің мазмұнына қарап, тақырыбын анықта. Пікіріңді
негізде.
1) Алғашқы жазу
2) Буындық жазу
3) Идеографиялық жазу
А
Көшпелілердің жазу тарихының негізін қалаған суретті
жазу. Бұл жазу өнерінің алғашқы түрі. Тастағы бейне-
лер сол кездегі адамдарды, тұрмыс, аң аулау, мал бағу
сияқты өмір көріністерін ғана емес, мәдениеттің пайда
болу нышандарын да көркем нақышта бейнелеген.
Э
Бұл жазудың айырмашылығы таңбалардың мағынасын-
да. Таңба жеке сөзді белгілейді. Дәл осы жазу үлгілерін
өте ертедегі қытай мен шумер жазуынан көруге болады.
Мысалы: «кәрілік» дегенді таяққа сүйенген адамның
суреті, «салқын» дегенді түтіктен аққан судың суреті
білдірсе, күннің суреті «Ыстық» мағынасын, ал екі аяқ
«жүру» мағынасын білдірген.
Б
Жазудың бұл жүйесінде таңба буынды белгілейді, яғни
сөз құрамындағы әрбір буын графикалық таңбалармен
беріледі. Ертедегі буын таңбалары біздің заманымызға
дейінгі үш мың жылдықтың бас кезінде шумер жазуында
бір буынды сөздерді таңбалаған логограммалардан пайда
болған.


срочно помогите​
Предмет: Математика, автор: tiuilputlev