Предмет: Физика,
автор: roksolanaivanciv
Під час електролізу розчину сульфатної кислоти за 50 хв видiли- лось 0,0003 кг всдню. Яка кількість теплоти виділилась при цьому в електроліті, як цо його опір 0,4 Ом? Електрохімічний еквівалент KI водню 1. 10-8 Ki
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Відповідь: 4кВт
Дано:
t = 50 хв
m = 3 г
R = 0.4 Ом
P = ?
Розв’язання:
За означенням: Р = IU або Р = I2R. Із закону електролізу: m = k * I * t => I = m/(k * t), маємо: P = (m/(k * t))^2 * R.
Обчислимо значення:
P = (0.003/(0.01 * 10^-6 * 50 * 60))^2 * 0.4 = 4 * 10^3 = 4 кВт
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: sobolyarunaaz
Предмет: Математика,
автор: dasakukul92
Предмет: История,
автор: lika80356
Предмет: Информатика,
автор: zaykargmu