Год назад в парке вдоль тротуара была сформирована цветочная клумба квадратной формы площадью 100 м2. В этом году цветочная клумба удлинена вдоль тротуара. Площадь нынешней цветочной клумбы соответствует площади прошлогодней клумбы с двойным размером ширины клумбы. Определите, на сколько метров была удлинена клумбы в этом году. ПОЖАЛУЙСТА, СРОЧНО
Приложения:
Ответы
100 м²× 10м²= 1000м²
наверно так я хщ
Похожие вопросы
Завдання 1.
У Всесвіті Гаррі Поттера є дивовижні рослини – диявольські тиски (англ. Devil's Snare) – зовні нешкідлива рослина. Варто лише злегка зачепити стебло або лускоподібні листки, як диявольські тиски накидаються на кривдника і намагаються його задушити. Чим старшою стає рослина, тим вона сильніша. Опір «обіймам» диявольських тисків лише посилює активність цієї рослини, тоді як повна нерухомість може врятувати життя. Диявольські тиски уникають сонячного світла і живуть у повній темряві; розмножуються вони вегетативно з кореневища, оскільки втратили здатність здійснювати подвійне запліднення. З цієї рослини добувають сік, що використовують для виготовлення сироватки правди високої ефективності.
Вкажіть ТРИ правильних твердження щодо можливих особливостей біології диявольських тисків, які б вони мали у реальному світі. Ця рослина:
1. Зображення без підпису
2. проявляє негативний фототаксис.
3. демонструє осмотичні сейсмонастії.
4. здійснює позитивний фототропізм.
5. має гетеротрофне живлення.
6. належить до голонасінних рослин.
7. представлена трав’янистою життєвою формою.
8. містить психотропні алкалоїди.
Завдання 2
Озимі культури, наприклад, сорт пшениці «Таврида», необхідно сіяти з осені (початок жовтня), тоді як ярі культури, наприклад, сорт пшениці «Ксантія», необхідно посіяти навесні. Оберіть правильне твердження щодо описаних озимих та ярих культур.
1. Проростки озимих культур мають певний час перебувати за низьких позитивних температур ("наче відрахувати зиму"), аби перейти до генеративної фази розвитку.
2. Проростки ярих культур потребують більшої кількості сонячних днів та високої температури, щоб перейти до генеративної фази розвитку й сформувати повноцінний врожай.
3. Якщо озиму культуру посіяти навесні, то вона пізно перейде до генеративної фази розвитку й не встигне сформувати врожай, за виключенням років з теплою осінню.
4. Якщо яру культуру посіяти в липні-серпні, то можна отримати врожай цього ж року, проте він буде дуже пізно восени і значно менший.
Завдання 3
Оберіть продукти, при створенні яких використовують спиртове бродіння здійснюване дріжджами сахароміцетами
Зображення без підпису
хліб;
пиво;
вино;
ряжанка;
спирт;
оцет;
кефір.
Завдання 5
Частинами повної зоологічної назви виду, крім родового імені та видового епітета, є прізвище автора першого опису цього виду та рік цього опису. Видовий епітет узгоджується з родовим іменем за родом (наприклад, завдяки закінченню -us для чоловічого роду та -um для жіночого). Якщо з часом вид переносять у склад іншого роду, прізвище автора опису та рік опису беруть у дужки. Прізвища відомих вчених можна скорочувати.
П.С.Паллас описав в 1774 р. європейського ланцетника як представника типу Молюски й назвав його Limax lanceolatus — ланцетоподібний слимак. У 1865 р. було доведено подібність розвитку ланцетника та хребетних. Ланцетника виключили з роду Слимак і називали або Amphioxus lanceolatus, або Branchiostoma lumbricum. У 1874 р. Е. Геккель виділив тип Хордові з підтипами Безчерепні (до якого належали ланцетники) та Черепні. Зараз європейського ланцетника відносять до роду Branchiostoma. Відповідно до сказаного, встановіть, яка з перелічених назв цієї тварини є правильною.
1. Branchiostoma lumbricum Haekkel, 1874.
2. Branchiostoma lanceolatum Pallas, 1774.
3. Branchiostoma lanceolatum (Pall., 1774).
4. Branchiostoma lumbricum (Pallas, 1774).