Предмет: Физика,
автор: 4besstiya
На скільки градусів нагріли 500г води за рахунок 12000Дж теплоти? Результат округлити до десятих
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
с=4200Дж/кг°С
m=500г=0,5кг
Q=12000Дж
∆t-?
Q=cm∆t=>
∆t=Q/(cm)=12000/(4200*0,5)=5,7°C
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: orazgalievan9
Предмет: География,
автор: s6581822
Предмет: Русский язык,
автор: nurdauletadil
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: samalahat
Предмет: Українська мова,
автор: kantservera5679