Предмет: Физика,
автор: b45986610
2.Массасы 5 кг мырыш бөлігін 100 °С-ка қыздыру үшін 20 кДж энергия берілді. Мырыштың меншікті жылу сыйымдылыгын аныктаныз.
Ответы
Автор ответа:
22
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m=5кг
∆t=100°C
Q=20кДж=20000Дж
с-?
Q=cm∆t=>
c=Q/(m∆t)=20000/(5*100)=40Дж/кг°С
sultanbekparynbekov:
Немправилна!!
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: daniilmolchanov100
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: km45637281
Предмет: Русский язык,
автор: bildyeva27
Предмет: Математика,
автор: isaevorhan05