Предмет: Физика,
автор: Bibizanaq
якою силу струму протікає по провіднику довжиною 50 см, розміщену в магнітному полі під кутом 30° з індукцією 2Тл, якщо на провідник діє сила 1,2 ньютони
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
L=50см=0,5м
а=30°
В=2Тл
F=1,2H
I-?
F=BILsina=>
I=F/(BLsina)=1,2/(2*0,5*0,5)=2,4A
Bibizanaq:
дякую
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: zadoroznaaula3
Предмет: Алгебра,
автор: mevied122024
Предмет: Другие предметы,
автор: yemelianovmisha
Предмет: Математика,
автор: e89821188129
Предмет: Русский язык,
автор: ttynystann17