Предмет: Физика, автор: Temurbek077

Piyodaning tezligi 1m/s. Velosipedchining tezligi 5m/s .Velosipedchi piyodani 20 sekundda quvib o'tdi. Velosipedchi va piyodaning orasidagi masofani aniqlang.

Ответы

Автор ответа: interdarkoffical
0

Ответ:

Piyodan uchun:

S(Piyoda) = 1 m/s * 20 s = 20 metr        

Velosipedchining uchun:

S(Velosiped) = 5 m/s * 20 s = 100 metr

100-20=80

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: alvartl
Предмет: Математика, автор: omarkad1809