Предмет: Физика,
автор: 0997488536v
допоможіть будь ласка втрішити ці дві задачі! максимальна кількість балів!!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
0.16 м/с^2, 10с
Объяснение:
1. Оскільки початкова швидкість кульки дорівнює нулю, то s=at^2/2, звідси а=2s/ t^2=2*2м/5c*5c=0.16 м/с^2
2. Нехай час до їхньої зустрічі , тоді людина пройде відстань s1=v1t
А мотоцикліст за цей же час проїде
відстань ѕ2=v2t+at^2/2
Тоді вони зустрінуть в певній точці, але спочатку відстань між ними 300м
v2t+at^2/2-v1t=300м
22м/с*t+1м/с^2*t^2-2м/c*t=300м
20м/с*+1м/с^2*t^2=300м
Вирішуючи просте квадратне рівняння
отримуємо =10с
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: zayapinki
Предмет: История,
автор: kirillnechajev
Предмет: Литература,
автор: nursylubeysetbaeva
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: grafovartem30