12 цікавих фактів з життя Йоганна Вольфганг гета
Ответы
Ответ:
1 Ранній початок таланту: Гете виявив свій талант до літератури ще у дитинстві. Його перша поетична праця, "Римські елегії", була написана ним у віці 18 років.
2 Двомовний автор: Гете писав велику частину своїх творів як на німецькій, так і на французькій мовах. Його "Фауст" і "Вибрані стихотворіння" стали класикою німецької і світової літератури.
3 Мандрівник і природознавець: Гете був великим природознавцем і мандрівником. Його подорожі в Італію і Сицилію надихнули його на написання багатьох творів, зокрема, "Італійський подорожній щоденник".
4 Захоплення міфологією: Міфологія глибоко цікавила Гете, і він створив багато віршів і драм на міфологічні теми, такі як "Іфігенія в Тавріді" і "Прометей".
5 Дружба з Шіллером: Гете розвинув тісну дружбу з іншим відомим німецьким поетом Фрідріхом Шіллером. Їхні спільні роботи включали в себе драми "Вальпургієва ніч" і "Уельтен-Ятр".
6 Міністр культури: У позаполітичний період свого життя Гете обіймав посаду міністра культури Великого герцогства Веймар.
7 Креативний процес написання "Фауста": "Фауст" - одна з найвідоміших та найбільш складних робіт Гете. Він працював над нею протягом багатьох років і докладав великих зусиль, щоб завершити цей епічний поемний драматичний твір.
8 Захоплення наукою: Гете проявляв інтерес до різних галузей науки, зокрема, ботаніки та оптики. Він був автором праць з ботаніки, де досліджував форми та розвиток рослин.
9 Любовні історії: Життя Гете було багате на любовні пригоди та романи. Він відомий своєю багатолюдською та складною особистою історією.
10 Літературна премія Гете: У 1927 році була створена Літературна премія імені Гете для визнання видатних літературних досягнень.
11 Вплив на музику: Творчість Гете вплинула на багатьох композиторів, зокрема, на Людвіга ван Бетховена, який написав музику до "Егмонт" Гете.
12 Смерть і спадок: Гете помер у 1832 році, залишивши велику спадщину в німецькій літературі. Його твори продовжують впливати на літературну і культурну сферу до сьогодні.
Объяснение: