Предмет: Физика, автор: tyutyy631

Массасы 1кг болат 1 0℃-қа суынғанда қанша жылу мөлшерін береді?
Помогите!

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
2

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m=1кг

∆t=10°C

c=500Дж/кг°С

Q-?

Q=cm∆t=500*1*10=5000Дж


korolzeksyn: Фото есть
korolzeksyn: ????
korolzeksyn: дайте
Похожие вопросы