Предмет: Химия,
автор: Альона98
Обчисліть масу магнітного залізняку, з якого одержали 5,6 т заліза в результаті відновлення карбон(II) оксидом, якщо масова частка Fe3O4 в руді становить 0,8 %.
Ответы
Автор ответа:
0
Масова частка заліза у мінералі магнетит Fe₃O₄ становить:
168/232 г/моль
Складаємо пропорцию:
168 - 232
5,6 - х х = 5,6*232 / 168 = 7,7333 т.
Якщо масова частка Fe3O4 в руді становить 0,8 %, то руди потрібно:
7,7333*100 / 0,8 = 966,667 т.
168/232 г/моль
Складаємо пропорцию:
168 - 232
5,6 - х х = 5,6*232 / 168 = 7,7333 т.
Якщо масова частка Fe3O4 в руді становить 0,8 %, то руди потрібно:
7,7333*100 / 0,8 = 966,667 т.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: kutepovaanastasia327
Предмет: Биология,
автор: utank910
Предмет: Литература,
автор: samul22
Предмет: Литература,
автор: Irina0755