Предмет: Химия,
автор: ooopppss0
Обчислити масу солі, що утвориться в результаті взаємодії ферум (ІІІ) гідроксиду 3 6 г розчину 25%-ї хлоридної кислоти. срочно!
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m р-ну(HCl) = 6 г
ω(HCl) = 25%
Знайти:
m(солі) - ?
Розв'язання:
1) Fe(OH)3 + 3HCl → FeCl3 + 3H2O;
2) m(HCl) = ω * m р-ну / 100% = 25% * 6 / 100% = 1,5 г;
3) n(HCl) = m / M = 1,5 / 36,5 = 0,04 моль;
4) n(FeCl3) = n(HCl) / 3 = 0,04 / 3 = 0,013 моль;
5) m(FeCl3) = n * M = 0,013 * 162,5 = 2,11 г.
Відповідь: Маса FeCl3 становить 2,11 г.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: egorikgddesign
Предмет: Русский язык,
автор: bakytbeknazerke08
Предмет: История,
автор: aidana3616
Предмет: Геометрия,
автор: juknavoz09
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: aaassiiiriia19